O projekte Oskola Print

Kdo sme?

Sme spoločnosť Oskola s.r.o. a už 8 rokov vymýšľame a vyrábame obrázkové vyučovacie kartičky pre deti. Mozno poznáte náš e-shop Obrázková škola, v ktorom ponúkame stovky rôznych tlačených a laminovaných vyučovacích pomôcok.

Čo je Oskola Print?

Oskola Print je webová aplikácie, ktorá umožňuje všetkým pedagógom i rodičom vybrať alebo vytvoriť vyučovacie pomôcky prispôsobené konkrétnym potrebám detí alebo dospelých klientov - na mieru. Do vývoja aplikácie sa sa pustili, aby sme mohli vyhovieť ľubovoľným požiadavkám našich zákazníkov.

Čo v aplikaci najdete?

Máme pre vás pripravené množstvo obsahu. Sú to knižnice obsahujúce tisíce obrázkov, zoznamy učiova a stovky už hotových produktov. Z pripravených produktov si vyberiete presne ten, ktorý potrebujete a môžete si ho jednoducho upraviť. Alebo si pomocou zoznamu a ponúknutých obrázkov vytvoríte vlastný produkt.

Aké to má výhody?

Vlastné vyučovacie materiály vytvoríte behom pár minút. My váš produkt skontrolujeme, vytlačíme na profesionálnej digitálnej tlačiarni a spracujeme. Vy si len počkáte na kuriéra, ktorý vám dovezie hotové kartičky a nezaplatíte viac, než keby ste si ich vytvorili sami.

Ešte niečo navyše?

Sme zamestnávateľ na chránenom trhu práce a na celom výrobnom procese sa podieľajú nepočujúci zamestnanci.

Za produkty, ktoré sami vytvoríte, získate kredity, ktoré môžete uplatniť pri ďalších objednávkach.